Interešu izglītība

 

 

Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks

(no… līdz)

Vokālais ansamblis “Marimbo”Zane Kaunese3-13 gadiOtrdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
17.30-20.00
17.30-19.00
16.30-17.30
BDK “Sienāzītis”Kristīne Treimane3-6 gadiPirmdiena
Ceturtdiena
17.30-18.30
17.30-18.30
JDK “Meduslāse”Elza Hāzena14-18 gadiOtrdiena
Piektdiena
19.30-21.30
19.30-21.30
DK “Meduslāse” studijaElza Hāzena10-16 gadiTrešdiena17.30-19.30
Jauktais koris “Ameno”Diāna Demitere14-25 gadiCeturtdiena
Piektdiena
19.30-22.00
19.15-22.00
Mūsdienu deju grupa “KENDI”Kristīne Bērziņa8-13 gadi

 

Pirmdiena
TrešdienaPiektdiena
19:20-20:10
18:10-18:55
19:10-19:55
19:20-20:10
Praktiskās makslas pulciņš
“Pārvērtību māksla”
Liāna Didze – Samsonova6-15 gadiPirmdiena
Trešdiena
17.00-19.00
16.00-18.00
Keramikas pulciņšTeodora Grīnberga6-15 gadiTrešdiena16.00-18.00
Improvizācijas teātrisInguna VējaNo 12 gadu vecumaCeturtdiena16.20-18.20
RobotikaSarmīte Bendrāte6-15 gadiTrešdiena15.15-18.00
Trases automodelismsIvars Kronbergs10-20 gadiTrešdiena
Piektdiena
17.00-19.00
MotosportsUģis Kleščovs5-18 gadiPirmdiena līdz piektdiena14.00-19.00
Skatuves studijaEdīte IrbeNo 13 gadu vecumaOtrdiena17.10-19.10
Skaitļu pasaulēInese Grebņeva6-10 gadiPirmdiena14.00-17.00
Rīta nodarbības bērniem
“Mazie piedzīvojumi”
Sanita Žideļuna2-4 gadiPirmdiena līdz piektdiena10.00-13.00
Kombinētie rokdarbi
“Raibie roku darbi”
Gaida Circene7-14 gadiOtrdienās
Trešdienās
17.00 – 19.00
Mediju pulciņšLaima Tiļļa12-16 gadiOtrdienās17.00-18.00
Peldēšanas pulciņšKristaps VaģelisNo 5 gadiemOtrdienās
Ceturtdienās
15.30-18.30
Vispārējā fizikā sagatavotība ar boksa elementiemAnsis Pūce6-18 gadiPirmdiena 16.00-19.00
Otrdiena 07.00-08.15; 17.00-19.00
Trešdiena 17.00-19.00
Ceturtdiena 17.00-19.00
Jauno pavāru pulciņšKristīne Šimkusno 7 gadu vecumaPirmdienās no 15:00 – 17:00
Mūzikas draugu pulciņš (Šķēde)Valija Skarnele7-15 gadiP., P. 15.00-17.00
Bērnu teātru un deju kolektīvs “Notiņas” (Kursīši)Daina Bicānepirmsskolas vecuma bērni, skolēniT. 16.30-17.30 (pirmssk.)
17.30-18.30 (skolnieki)P. 16.00-17.00 (pirmssk.)
17.00-18.00 (skolnieki)
Ezeres dejotāji (Ezere)Vaira Ansone3-7 gadiPirmdiena 18.00 – 20.00
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupa, klašu grupaDienasLaiks

(no… līdz)

2.-4.kl. korisIveta Logina2.-4.klaseOtrdiena08:15-08:55
5.-9.kl.korisIveta Logina5.-9.klaseTrešdiena08:15-08:55
8.-9.kl. ansamblisIveta Logina8.-9.klasePirmdiena, Piektdiena13:10-13:30
2.-4.klašu ansamblisIveta Logina2.-4.klaseOtrdiena13:30-14:10
Tautiskās dejas 2.-3.klaseiIlze Sīle2.-3.klasePirmdiena13:30-14:30
Tautiskās dejas 1.klaseiIlze Sīle1.klasePiektdiena12:40-13:20
Rokdarbu pulciņšIlze Sīle1.-9.klaseCeturtdiena14:30-16:00
Mākslas pulciņšDace Eglīte-Zīrupa1.-9.klaseTrešdiena14:30-15:30
RobotikaDace Neizaka1.-3.klaseTrešdiena
Ceturtdiena
15:00-16:10
15:00-16:10
RobotikaRasa Štromane4.klaseTrešdiena09:00-09:40
SportsLīva Štamere3.-4.klase
1.-2.klase
Trešdiena
Piektdiena
08:15-08:55
12:40-14:10
Ceļā droši dodos esAiva Greitāne2.klase
1.klase
3.-4.klase
4.klase
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
08:15-08:55
08:15-08:55
08:15-08:55
09:00-09:40
“JA Latvija “Skolēnu mācību uzņēmums”Laura Ķevle1.-9.klasePirmdiena15:10-16:00
Radošā studija idejaRūta Sakne1.-3.klasePirmdiena
Otrdiena
14:00-17:00
Teātra pulciņš/teātra sportsRūta Sakne1.-3.klaseTrešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
14:00-17:00
Sporto ar priekuLāsma Rumpe4.-9.klasePirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
15:50-17:10
15:50-17:10
15:50-17:10
15:50-17:10
Baseins
Mazo gudrinieku skolaI. Andersone,
L. Freimane,
L. Ķevele
Pirmdiena
Otrdiena
Piektdiena
14:10-15:10
13:30-15:00
13:30-15:00
Datorzinību pulciņšA. IvanovskaTrešdiena
Ceturtdiena
14:40-15:20
13:30-15:30
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks

(no… līdz)

Izjūti deju caur mūzikuAija Šteinberga1.-3.klaseTrešdiena
Ceturtdiena
15.10-16.00
15.30-16.10
Teātra pulciņšValija Freimane2.-8.klaseceturtdienās14:40-15:20
Vokālais ansamblisLiene Krūmiņa5.-6. klasePirmdiena15:10-15:50
Muzikālo aktivitāšu pulciņšLiene Krūmiņa1.-4.klaseTrešdiena14:20-15:30
PeldēšanaAija Elstiņa7-15 gadiOtrdiena

 

Ceturtdiena

15.00-16.00
16.00-17.0016.00-17.00
Esi aktīvs – izvēlies komandu sporta spēlēs!Aija Elstiņa1.-9.klasePirmdiena

 

Trešdiena

17.30-18.30
19.00-20.0019.00-20.00
Laiks vīriemDainars Zolmanis1.-9.klaseOtrdiena15.00-16.30
Pulciņš – Tūristu grupu vadītājs (gids)Ina Kuzminova, Andra Ekmane7.-9.klaseOtrdiena15.15-16.35
Angļu valoda caur mūziku un rotaļuLāsma Voldiņa1.-4.klaseTrešdiena14:30-15:10
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Pašizpausmes- rakstīšanas, runāšanas darbnīca “Domuzīme”Arnita Gidrēviča6.-12.klaseTrešdiena15.15-16.35
Dziedātprieks-XSIlzīte Jēkabsone5.-9.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
7.50-8.30
14.35-16.35
Dziedātprieks-XLIlzīte Jēkabsone10.-12.klaseOtrdiena14.35-15.25
Kop-skaņaIlzīte Jēkabsone11.a klasePiektdiena7.50-8.30
14.35-16.35
Pamatskolas ansamblisAgnese Stepānova5.-9.klasePirmdiena7.50-8.30
5.-12.klašu meiteņu korisAgnese Stepānova5.-12.klaseTrešdiena7.50-8.30
Ceturtdiena7.50-8.30
Piektdiena7.50-8.30
Teātra mākslas pulciņšAgnese Besere5.-9.klasePiektdiena14.30-15.10
Teātra mākslas pulciņšAgnese Besere10.-12.klaseCeturtdiena15.20-16.00
Programmēšana un mūsdienīgas digitālās prasmes skolēniemAndžela Džafarova7.-9.klaseTrešdiena17.00-20.00
Sporta spēļu pulciņšUldis Evarsons4.-5.klasePirmdiena14.30-15.10
Otrdiena14.30-15.10
Piektdiena14.30-15.10
Florbola pilnveides pulciņšDinārs Daugela6.-9.klasePirmdiena15.20-16.00
Otrdiena14.30-16.00
“Mācību uzņēmums 6.-8.klasēm”Vita Grīsle- Akopjana12-15.gadiOtrdiena14.30-15.25
Trešdiena15.20-16.20
“Mācību uzņēmums 10.-11.klasēm”Vita Grīsle- Akopjana16-17.gadiCeturtdiena15.20-16.30
Tautisko deju kolektīvs “Taurenītis”Sandra Laure1.klaseTrešdiena13.50-14.40
Ceturtdiena13.50-14.40
1.-4.klašu vokālais ansamblisAnita Rasiņa1.-4.klasePirmdiena8.00-8.40
Piektdiena8.00-8.40
Zēnu korisAnita Rasiņa1.-7.klasePirmdiena14.40-15.20
Trešdiena8.00-8.40
Ceturtdiena13.50-14.30
1.-4.klašu meiteņu korisAnita Rasiņa1.-4.klasePirmdiena13.50-14.30
Ceturtdiena8.00-8.40
Ceļojums matemātikas pasaulēInese Krivko2.klaseCeturtdiena14.15-14.55
Nezināmais matemātikas pasaulēRudīte Marcinkēviča2.klasePirmdiena8.00-8.40
Drāmas pulciņšUna Kiršteina1.klasePirmdiena8.00-8.40
Trešdiena13.40-14.30
Drāmas pulciņšUna Kiršteina2.klasePiektdiena13.40-14.30
Cipariņa darbnīcaInga Salnāja1.b.klasePirmdiena14.05-14.45
Cipariņa skolaSandra Laure1.c.klasePirmdiena14.55-15.35
DatorikaAntra Kenigsberga2.klasesCeturtdiena14.55-15.35
RokdarbiAndra Balamovska4.c.klaseCeturtdiena14.55-15.35
Piektdiena13.50-14.30
Sporta spēļu pulciņšUldis Evarsons4.-5.klasePirmdiena14.30-15.10
Otrdiena14.30-15.10
Pirmie soļi sporta spēlēsKārlis Slūtiņš3.-4.klasePirmdiena14.40-15.20
Trešdiena
Sporta rītsKārlis Slūtiņš1.klaseOtrdiena8.00-8.40
2.klaseCeturtdiena8.00-8.40
3.klasePirmdiena8.00-8.40
4.klaseTrešdiena8.00-8.40
Šurpu-turpuGunta Spalva/Inese Krivko1.-2.klasePirmdiena14.50-16.50
Otrdiena14.50-16.50
Trešdiena14.50-16.50
Ceturtdiena14.50-16.50
Piektdiena14.00-16.00
Ceļu satiksmes drošībaInga Salnāja3.-4.klaseCeturtdiena14.55-15.35
Noslēpumainie skaitļiLana Salmiņa2.a klaseTrešdiena13.40-14.20
Teātra mākslas akadēmijaAgnese Besere12.klaseOtrdiena
Trešdiena
15.30-16.10
16.20-17.00
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
KorisI.Lipšāne2.-4.klaseCeturtdiena
Piektdiena
08.00-08.40
KorisI.Lipšāne5.-9.klasePirmdiena
Otrdiena
08.00-08.40
AnsamblisI.Lipšāne5.-9.klaseCeturtdiena
Piektdiena
12.05-12.40
Koris meiteņuA.Ellere2.-4.klasePiektdiena08.00-08.40
KorisR.Ūpe2.-4.klasePiektdiena08.00-08.40
Teātra sportsI.Vēja2.klasePirmdiena
Otrdiena
08.00-08.40
Teātra sportsI.Vēja3.klasePirmdiena
Otrdiena
14.30-15.10
Teātra sportsI.Vēja4.klaseTrešdiena14.30-15.10
Teātra sportsI.Vēja5.klaseCeturtdiena08.00-08.40
Teātra sportsI.Vēja7.klasePirmdiena
Ceturtdiena
12.05-12.40
14.30-15.10
Teātra sportsI.Vēja10.-12.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
15.20-17.20
13.40-14.20
Mazais PuzursL.Liepa5.-7.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
15.10-16.30
JDK PuzursE.Liepa8.-12.klasePirmdiena
Trešdiena
Svētdiena
18.00-18.30
16.30-18.30
19.20-20.00
Papīra noslēpumiOtto-Zagorska1.klasePirmdiena
Trešdiena
13.00-13.40
13.40-14.10
Papīra noslēpumiOtto-Zagorska2.klaseOtrdiena13.40-14.10
Papīra noslēpumiOtto-Zagorska3.klaseCeturtdiena13.40-14.10
KokapstrādeA.Ozolnieks5.-9.klasePirmdiena15.10-16.30
Zēnu korisO.Mauerzaka2.-6.klasePirmdiena
Trešdiena
Piektdiena
08.00-08.40
Vokālais ansamblisI.Egle2.-4.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
13.40-14.10
1.klašu korisD. Tapiņa1.klaseOtrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
08.00-08.40
Sporta interešu programmaI.Grinberga1.-3.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
14.30-15.10
13.40-14.20
Angļu valodas spēlesV.Jurevica1.-3.klaseCeturtdiena13.40-14.20
14.30-15.10
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Mācīsimies krievu valoduIlona Ektermane1.-4.kl.Pirmdiena13.00-13.40
Dažādi materiāli rokdarbosIlona Ektermane3.kl.Otrdiena13.00-13.40
Sporta pulciņšSanita Stepanova1.-3.klCeturtdiena13.00-13.40
Sporta pulciņšSanita Stepanova4.- 8.kl.Ceturtdiena13.50-14.30
Zīmēšanas pulciņš ,,Raibā ota’’Oksana Salmiņa1.-4.kl.Pirmdiena
Trešdiena
13.00-13.40
13.00-13.40
Valodas gudriniekiOksana Salmiņa5.-6.kl.Piektdiena13.00-13.40
13.50-14.30
Papīra darbnīcaAigita Plīta1.-4.kl.Trešdiena13.00-13.40
,,Galda spēles’’Aigita Plīta1.-4.kl.Pirmdiena13.00-13.40
,,Leļļu teātris’’Aigita Plīta1.-6.kl.Piektdiena13.00-13.40
VFS sporta pulciņšAiga Andersone11.-12.kl.Otrdiena18.20-19.00
Lasīšanas veicināšanas pulciņš ,,Grāmatnieks’’Valda Freidenfelde1.-12.kl.Trešdiena

 

15.00-15.40
15.50-16.10
Intelektuālās attīstības pulciņš ,,Uzzinis’’Valda Freidenfelde1.-12.kl.Piektdiena

 

15.00-15.40
15.50-16.30
Rotu darbnīcaSandra Liepiņa5.-12.kl.Otrdiena17.00-17.40
Tekstilmākslas pulciņšSandra Liepiņa5.-12.kl.Ceturtdiena

 

14.40-15.20
15.30-16.10
Folklora- latviskās rotaļas ar dziedāšanu un rotaļdejasMudīte Siksna1.-4.kl.Piektdiena13.00-13.40
AnsamblisDidzis Jurovs1.-6.kl.Ceturtdiena14.40-15.20
15.30-16.10
AnsamblisDidzis Jurovs7.-12.klTrešdiena
Piektdiena
14.40-15.20
15.30-16.10
Vides un veselības pulciņš ,,Mana pasaule un veselība’’Anita Prauliņa7.-12.kl.Trešdiena
Ceturtdiena
14.40.-15.20
14.40-15.20
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Matemātikas pulciņš “Āķītis”Vivita Ķezbere1.-2.klasesPiektdiena13.20-14.00
Krāsu pulciņšAiva Šteina1.-2.klasesCeturtdienās14.00-14.40
14.45-15.25
Krāsu pulciņšAiva Šteina3.-7.klasesOtrdiena14.00-14.40
14.45-15.25
Brocēnu vsk. ansamblisInāra Bērziņa,
koncertmeistare Simona Sunepa
10.-12.klasesPirmdiena
Trešdiena
7.45-8.25
7.45-8.25
1.-4.klašu korisInāra Bērziņa,
koncertmeistare Simona Sunepa
1.-4.klasesOtrdiena
Ceturtdiena
8.30-9.10
8.30-9.10
5.-12.klašu korisInāra Bērziņa,
koncertmeistare Simona Sunepa
5.-12.klasesOtrdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
7.50-8.30
7.50-8.30
7.50-8.30
Pirmās palīdzības pulciņšLienīte Jekavicka2.-3.klasesOtrdiena
Piektdiena
14.00-14.40
13.10.-13.50
Ripo drošiAnete Milta4.a klase
4.b klase
6.-8.klases
Piektdiena7.45-8.25
13.10-13.50
14.00-14.40
Mākslīgās klinšu kāpšanas kāpēju pulciņšKitija Holšteina1.-4.klasēm

 

Pirmdiena
Piektdiena
16.30-17.10
17.00-17.40
17.50-18.30
Mākslīgās klinšu kāpšanas kāpēju pulciņšKitija Holšteina5.-9.klasēm

 

Pirmdiena
Piektdiena
17.10-17.50
18.40-19.20
Mākslīgās klinšu kāpšanas kāpēju pulciņšKitija Holšteina10.-12.klasēmPirmdiena
Piektdiena
17.50-18.30
19.20-20.00
Basketbols meitenēmAgate Leja1.-4.klasēmTrešdiena
Ceturtdiena
15.40-16.20
16.30-17.10
15.00-15.40
15.50-16.30
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Teātra pulciņšValija Freimane2.-9.klaseOtrdienās
Ceturtdienās
13:40 – 14:20
14:40 – 15:20
Vizuālās mākslas pulciņš “Raibais gads”Marika Puķīte1.-9.klasePirmdiena16 00-16. 40
Apvienoto tehniku pulciņš “Bitītes”Marika Puķīte1.-9.klaseTrešdiena16.00-16.40
Izjūti deju caur mūzikuAija Šteinberga1.-9.klaseOtrdiena14.20-15.10
Izjūti deju caur mūzikuAija Šteinberga1.-9.klase (C līm.)Pirmdiena14.20-15.10
“Radošā pasaule”Inese Kalneniece7-11 gadiTrešdiena/Ceturtdiena13.30-14.20
Vokālais ansamblisLiene Krūmiņa1.-6.klaseOtrdiena15.10 -15.50
Muzikālo aktivitāšu pulciņšLiene Krūmiņa1.-4.klaseCeturtdiena14.20-15.30
VFS – Sporta spēļu elementiJānis Bāča12-16 gadiPirmdiena, Otrdiena Ceturtdiena (lielajiem)

Trešdienās (mazajiem)

14:30-15:30

 

16:00-17:00

Mazpulks “CIP”Iveta Strikasa1.-9.klaseOtrdiena
Trešdiena
14:20-15:20
15:40-16:30
Angļu valoda caur mūziku un rotaļuLāsma Voldiņa1.-4.klaseOtrdiena14:30 – 15:10
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Ģitāras pulciņšMārtiņš Bērtulis5.-9.klaseTrešdiena17.15 -18.45
5.-9.klašu deju kolektīvsSanita Šampiņa- Bergmane5.-9.klaseCeturtdiena Piektdiena19.00 – 21.00
19.00 – 21.00
1.-4.klašu deju kolektīvsAndra Laugale1.-4.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
13.15- 13.55
13.15- 13.55
Solo dziedāšanas pulciņšDiāna Lube1.-4.klasePirmdiena
Trešdiena
14.50 – 15.30
14.50 – 15.30
Ansambļa pulciņšDiāna Lube1.-4.klasePirmdiena
Trešdiena
14.05 – 14.45
14.05 – 14.45
Kora pulciņšDiāna Lube1.-4.klasePirmdiena
Trešdiena
13.20 – 14.00
13.15 – 13.55
5.-9.klašu korisAnitra Arājuma5.-9.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
13.20 – 14.00
13.20 – 14.00
5.-9.klašu ansamblisAnitra Arājuma5.-9.klaseOtrdiena
Ceturtdiena
15.30- 16.10
15.30- 16.10
Rokdarbu pulciņšIveta Muhitdinova1.-4.klaseCeturtdiena13.15- 13.50
“LEGO Robotika”Jānis Neimets1.-4.klaseOtrdiena12.30- 14.00
“LEGO Robotika”Jānis Neimets5.-9.klaseOtrdiena14.05- 15.30
Sporta pulciņšLauris Bergamanis1.-4.klasePiektdiena8.15- 8.55
Sporta pulciņšLauris Bergamanis5.-9.klaseOtrdiena
Trešdiena
14.45- 15.25
14.45- 15.25
Vides pulciņš “Dabas draugi – dabā un mākslā”Marita Bašlika1.-4.klaseOtrdiena14.00- 14.40
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
 DrāmaDaina Zariņa1.-3.klasePirmdiena12.35-13.15 (6. Stunda)
 AnsamblisAntra Nadziņa1.-5.klasePirmdiena13.25-14.05 ( 7. Stunda)
Sporta pulciņšLiene Allere1.-3.klasePirmdiena14.15-14.55(8. Stunda)
KorisAntra Nadziņa1.-5.klaseOtrdiena12.35-13.15 (6. Stunda)
AnsamblisAntra Nadziņa1.-5.klaseOtrdiena13.25-14.05 ( 7. Stunda)
DejasDzintra Bērtulsone1.-3.klaseOtrdiena14.15-14.55(8. Stunda)
DrāmaDaina Zariņa5.-7..klaseOtrdiena14.15-14.55(8. Stunda)
DatorikaAgnese Burkovska3.klaseTrešdiena12.35-13.15 (6. Stunda)
DatorikaAgnese Burkovska2.klaseTrešdiena13.25-14.05 ( 7. Stunda)
DatorikaAgnese Burkovska1.klaseTrešdiena14.15-14.55(8. Stunda)
Sporta pulciņšLiene Allere5.-7..klaseTrešdiena14.15-14.55(8. Stunda)
DejasDzintra Bērtulsone1.-3.klaseCeturtdiena12.35-13.15 (6. Stunda)
KorisAntra Nadziņa1.-5.klaseCeturtdiena13.25-14.05 ( 7. Stunda)
DrāmaDaina zariņa1.-3.klasePiektdiena12.35-13.15 (6. Stunda)
AnsamblisAntra Nadziņa1.-5.klasePiektdiena13.25-14.05 ( 7. Stunda)
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
Tautas dejasIeva Vorobjova1.-4.klaseTrešdiena
Piektdiena
15:00-15:40
13:20-14:00
Liana DruvaKoncertmeistarsPiektdiena13:20-14:00
TeātrisVineta Matvijuka1.-4.klasePirmdiena
Piektdiena
13:20-14:00
14:10-14:50
Vides pulciņšAnete Bērtaite1.-4.klaseOtrdiena14:10-14:50
Vides pulciņšAnete Bērtaite5.-9.klaseCeturtdiena15:00-15:40
AnsamblisIrita Rasa1.-7.klasePirmdiena
Trešdiena
8:30-8:50
8:30-8:50
Sporta pulciņšLiene Allere1.-6.klaseCeturtdiena14:10-14:50
Sporta pulciņšLiene Allere7.-9.klaseOtrdiena15:00-15:40
PulciņšKlašu grupaDiena/laiksSkolotājs
Līnijdejas 

1.-4.
5.-9.

Otrdiena,

14.00-14.40
14.50 – 15.30

Laimdota Saulgrieze
Ansamblis1.-4.Pirmdiena
13.45-15.15
Anitra Arājuma
Mazpulki1.- 9.Trešdiena,
12.55 – 14.55
Gunta Romule
Robotika1.-4.Pirmdiena
13.45 – 14.25
Sarmīte Bendrate
Sporta pulciņš 

1.-4.
5.-9.

Pirmdiena

13.45-14.25
14.35 – 15.15

Agris Minka
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks

(no… līdz)

Vizuālās mākslas pulciņš “VIZ-MA”Liāna Didze-Samsonova1.-4.klaseCeturtdienā14.00- 14.40
14.45- 15.25
Vokālais ansamblisAntra Arzaņājeva1.-5.klaseOtrdienā14.00- 14.40
14.45- 15.25
15.30-16.10
Kokapstrāde un tehnoloģijasIveta Auna3.-6.klasePirmdienā14.45- 15.25
15.30-16.10
Skatuves runa,,Tūte”Santa Nice1.-9.klaseiPirmdienā
Trešdienā
14.45- 15.25
14.45- 15.25
“Čaklie pirkstiņi”Iveta Auna1.-4.klaseTrešdienā14.45- 15.25
15.30-16.10
Sporta pulciņšRičards Seļeckis1.-9.klaseOtrdienā
Trešdienā
8.20- 9.00
15.30-16.10
MazpulkiZaiga Zusmane1.-9.klaseiPirmdienā
Trešdienā
Ceturtdienā
13.15-13.55
14.00-14.40
14.00-14.40
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
RotaļnieksVaira Ansone1.-3.kl.Pirmdiena13.30 -14.10
Leļlu teātrisVaira Ansone1.-6.kl.Pirmdiena14.20  – 15.00
15.10.- 15.50
Daudzveidīgas fiziskās aktivitātesAlvils Gārbens3.-5.kl.Pirmdiena14.20  – 15.00
15.10 – 15.50
FloristikaAntra Končus5.-7.kl.Otrdiena8.10- 8.50
Cipari – ĶipariAndra Akota3.- 4.kl.Otrdiena14.20  – 15.00
Vizuāli plastiskā mākslaGuna Meija1.-8. kl.Otrdiena14.20  – 15.00
Vizuāli plastiskā mākslaGuna Meija1.-8. kl.Piektdien14.20  – 15.00
Vizuāli plastiskā mākslaGuna Meija1.-8. kl.Trešdiena15.10 – 15.50
Daudzveidīgas fiziskās aktivitātesAlvils Gārbens6.-7.kl.Otrdiena15.10- 15.50
Daudzveidīgas fiziskās aktivitātesAlvils Gārbens6.-7.kl.Trešdiena15.10- 15.50
Vides pētniekiAndra Akota3.- 4.kl.Otrdiena15.10- 15.50
Vides pētniekiAndra Akota3.- 4.kl.Otrdiena16.00 – 16.40
RokdarbiLīga Ķeire1.kl.Trešdiena13.30 -14.10
RokdarbiLīga Ķeire2.kl.Trešdiena14.20  – 15.00
Tautu dejasLija Mickus1.kl.Ceturtdiena12.30-13.10

+

(1.stunda mūzikas ierakstu gatavošana)

OrientēšanāsMaruta Mateiča8 – 14 gadiemCeturtdiena13.30 -14.10
14.20 – 15.00
OrientēšanāsMaruta Mateiča8 – 14 gadiemPiektdiena12.30 – 13.10
OrientēšanāsMaruta Mateiča8 – 14 gadiemTrešdiena15.10 – 15.50
AnsamblisMarita Kudiņa5.-7.kl.Ceturtdiena14.20 – 15.00
15.10.- 15.50
Daudzveidīgas fiziskās aktivitātesAlvils Gārbens1.-2.kl.Ceturtdiena14.20 – 15.50
Daudzveidīgas fiziskās aktivitātesAlvils Gārbens1.-2.kl.Ceturtdiena15.10 – 15.50
Folklora “Kamolītis”Ruta Arne6.-9.kl.Pirmdiena14.20  – 15.00
15.10.- 15.50
16.00 -16.40
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Rokdarbu pulciņš “Brīnumiņa radītāji”Antra Končus3.-9.klaseiPirmdienaPlkst.15.10-plkst.15.50
Sporta pulciņš  “Daudzveidīgas fiziskās aktivitātes”Alvils Gārbens1.-6.klaseiTrešdiena      CeturtdienaPlkst.8.10-plkst.8.50
plkst.8.20-plkst.8.50
Rokdarbu pulciņšLīga Ķeire1.-5.klaseiPirmdienaPlkst.14.20-plkst.15.00
Folklora  “Jautrais rotaļnieks”Ruta Arne1.-5.klasei           7.-9.klaseiOtrdiena            TrešdienaPlkst.14.20-plkst.15.50
plkst.-15.10-plkst.15.40
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
DziesminieksBaiba Zēberga1.-6.klasePirmdiena8:15 – 8:55
LegoKitija Zeļenkova1.-4.klaseOtrdiena14:30 – 15:10
SportsNelda Zaļuma1.-6.klaseTrešdiena14:30 – 15:10
Teātra pulciņšSandra Vlasova1.-.6.klaseCeturtdiena14:30 – 15:10
RobotikaSarmīte Bendrate1.-6.klaseCeturtdiena15:15 – 15:55
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
KorisGita Rumba1.-3.klasePirmdienano 13:40 līdz 14:20
KorisGita Rumba4.-6.klaseTrešdienano 14:25 līdz 15:05
TeātrisIlze Kalniņa1.-3.klasePirmdienano 10:50 līdz 11:30
TeātrisIlze Kalniņa1.-3.klaseOtrdienano 12:10 līdz 12:50
TeātrisIlze Kalniņa1.-3.klaseOtrdienano 13:40 līdz 14:20
TeātrisIlze Kalniņa1.-3.klaseTrešdienano 13:40 līdz 14:20
MazpulksNora Kožokaru1.-3.klaseTrešdienano 14:25 līdz 15:45
MazpulksNora Kožokaru4.-6.klaseCeturtdienano 14:25 līdz 15:45
Pulciņa nosaukumsPedagogsVecuma grupaDienasLaiks
(no… līdz)
Vides pulciņš “Namiņš”Gita Jaunsproģe2. – 4. klaseOtrdiena
Piektdiena
14:10 – 15:00
13:20 – 14:00

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: