Kalendārs

26.08 - 27.08

Saldus novada pedagogu konference “Runāt, lai sadzirdētu. Darīt, lai notiktu!”

09:00

Pirms jaunā darba cēliena aicinām pedagogus uz ikgadējo konferenci 26. un 27. augustā, kuras laikā piedāvājam izglītojošus pasākumus grupās:

  1. VISC un VDI organizēts seminārs “Droša un veselīga izglītības iestāde – no zināšanām uz paradumiem!”, pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem;
  2. Supervizore Evija van der Beek “Degt par savu profesiju, bet neizdegt”, pedagogiem;
  3. Supervizore Inga Pāvula “Pieredze un jaunais, savienot vai atmest, pieņemt vai ignorēt, stāvēt un gaidīt, vai doties meklēt un darīt!? “, izglītības iestāžu vadītājiem, vietniekiem, jomu koordinatoriem.

Noslēgumā 26. augustā plkst. 13.30 muzikāls sveiciens ar Normunda Rutuļa koncertprogrammu “Būs jāiet pašam, jāiet būs!”

27. augustā piedāvājam pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem un vadītājiem lektores Sarmītes Jomas izglītojošu semināru “Vērtību barometrs jeb vērtības un tikumi no ierasta skolotāja plāna līdz darbībai”.

Pieteikšanās elektroniski:

https://forms.gle/DMtsGXLngy5pRnxQ6

 

Informāciju sagatavoja

Izglītības pārvaldes speciālistes

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: