Pulciņi

 

 

Pulciņa nosaukumsPedagogsDienasLaiki
Vokālais ansamblis “Notiņas” (lielās)Olita KleinbergaPirmdiena17.15-18.00
Trešdiena17.15-18.00
Vokālais ansamblis “Notiņas” (mazās)Olita KleinbergaOtrdiena17.15-17.45
Ceturtdiena17.15-17.45
Vokālais ansamblis “Marimbo” (skolas vec.)Zane KaunesePirmdiena18.00 – 19.00
Vokālais ansamblis “Marimbo” (skolas vec.)Zane KauneseOtrdiena18.00-19.00
Vokālais ansamblis “Marimbo” (pirmsskolas v.)Zane KauneseCeturtdiena18.00 – 19.00
Jauktais koris “Ameno”Diāna DemiterePirmdiena19.30-22.30
Piektdiena19.00-21.00
Bērnu un jauniešu tautas mūzikas            kapela “Stari”Agrita PileniecePirmdiena15.00-18.00
Trešdiena15.00-18.00
Moto pulciņšUģis KleščovsOtrdiena14.00-18.00
Ceturtdiena14.00-18.00
Piektdiena14.00-18.00
Kartinga pulciņšUģis KleščovsPirmdiena17.00-19.00
Trešdiena17.00-19.00
AutomodelismsIvars KronbergsTrešdiena17.00-19.00
Piektdiena17.00-19.00
RobotikaSarmīte BendrateTrešdiena16.00 – 17.30
Skaitļu pasaulēInese GrebņevaTrešdiena14.00-17.30
Ceturtdiena14.00-17.30
Skatuves studijaEdīte GrigaiteOtrdiena17.10 – 18.30
Ceļā uz anglisko…Kristīne EgleOtrdiena15.00-19.00
Ceturtdiena16.00 -19.00
ZīmētprieksInita GočaPirmdiena15.00-18.00
Otrdiena15.00-19.00
Piektdiena15.00-17.00
Dizaina, modes un mākslas pulciņšAgnija JaunbrāleOtrdiena16.00-18.00
Ceturtdiena16.00-18.00
Raibie roku darbiGaida CircenePirmdiena15.00
Otrdiena15.15
KeramikaTeodora GrinbergaTrešdiena16.15 –  19.00
Sporta dejasAleksandrs AļošinsPirmdiena18.40 – 21.00
JDK “Meduslāse”Kristīne ŠampiņaOtrdiena19.00-21.00
Piektdiena17.00-19.00
BDK “Sienāzītis”Kristīne ŠampiņaOtrdiena18.15-19.00
Ceturtdiena18.15-19.00
“Mazais Sienāzītis”Kristīne ŠampiņaOtrdiena17.45-18.15
Ceturtdiena17.45-18.15
TDK “Meduslāse” studijaSandra LaurePirmdiena17.00 – 18.30
Trešdiena16.30-18.00
Teātra sportsInguna VējaCeturtdienās16.15
 

 

Peldēšana

 

 

Kristaps Vaģelis

 

Otrdiena

15.50-17.00

17.50-19.00

Trešdiena14.50-16.00

17.50-19.00

Ceturtdiena15.50-18.00
Piektdiena14.50-17.00
Sestdiena9.50-15.00
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Vokālā studija1.-2.kl.Iveta LoginaOtrdienās, trešdienās 14:20-15:00
Ansamblis5.-7.kl.Iveta LoginaPirmdienās 14;20-15:00; trešdienās 15:00-15:40
5.-9.klašu koris5.-9.Iveta LoginaPirmdienās 15:00-15:40
2.-4.klašu koris2.-3.Itana LipšāneOtrdienās, ceturtdienās 08:15-08:55
Ceļā droši dodos es3.-4.kl.Aiva GreitānePirmdienās 08:15-08:55; ceturtdienās 08:15-09:00
Tautiskās dejas1.-2.kl.Ilze SīlePirmdienās 13:20-14:10;
Tautiskās dejas3.-4.kl.Ilze SīlePirmdienās 13:30-15:00
VFS1.-4.kl.Līva ŠtamereOtrdienās 14:30-15:10; piektdienās 08:15-08:55
Vizuālās mākslas pulciņš1.-9.kl.Dace Eglīte ZīrupaPirmdienās 13:30-15:00
Teātra pulciņš (improvizācijas teātris, teātra sports)1.-4.Rūta SakneKatru darba dienu 14:30-15:30
Radošā studija Ideja1.-4.Rūta SakneKatru darba dienu 15:30-17:00
Sporto ar prieku2.-9.Lāsma Rumpe

Pirmdienās 08:15-09:00; 15:50-16:30; 16:30-17:10.

Otrdienās 16:10-16:50; 16:50-17:10.

Trešdienās 15:50-16:30; 16:30-17:10.

Ceturtdienās 15:50-16:30; 16:30-17:10.

Robotika1.-2.Dace Neizaka

Trešdienās 15:00-16:20; ceturtdienās 15:00-16:20

Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Basketbols1.-2.kl.Jānis BāčaP.16.00-16.40;

O.14.30-15.10;

C.14.30-15.10

Ritmika1.-2.kl.Aija ŠteinbergaP. 11.50-12.30; 13.40-15.10;

T. 11.50-12.30

VFS1.-4.kl.Dainars ZolmanisP.15.20-16.00;

T.15.20-16.00

Volejbols5.-9.kl.Dainars ZolmanisP.16.00-16.40;

T.16.00-16.40

Bioloģijas pulciņš7.-9.kl.Laila SmildziņaP. 15.30-16.50
Programmēšanas pamati5.-6.kl.Gints ValdmanisO.15.10-16.30
Peldēšana2.-5.kl.;

5.-9.kl.

Aija ElstiņaO.15.00-16.00; 16.00-17.00;

C.16.00-17.00

“Mazais pētnieks”5.-6.kl.Ina KuzminovaC.14.30-15.50
Angļu klubiņš1.-4.kl.Egita MaleckaT.15.00-15.40
Koris5.-9.kl.Zane Ņukša-ValdmaneO.15.15-16.15;

T.15.15-16.15;

C.14.30-15.50

Pulciņa nosaukums

PedagogsKlaseNodarbības laiks
1.klašu korisAnita Rasiņa1. klaseOtrdien, 13.50 – 14.30

Piektdien, 13.50 – 14.30

Meiteņu vokālais ansamblisAnita Rasiņa1.- 4.klasePirmdien, 14.45 – 15.25

Ceturtdien, 14.40 – 15.20

Zēnu korisAnita Rasiņa1.- 4.klasePirmdien, 13.50-14.30

Otrdien, 8.00 – 8.40

Sports rītsNormunds Kupcāns1.- 4.klaseCeturtdien, 8.00-8.40
Sporta spēļu pulciņšNormunds Kupcāns1.- 4.klasePirmdien, 8.00-8.40; Trešdien, 8.00-8.40; Trešdien,14.35-15.15;

Piektdien, 13.50-14.30

Dambretes pulciņšNormunds Kupcāns3. – 4.klaseOtrdien, 8.00-8.40
“Taurenītis” 1.klaseiSandra Laure1. klasePirmdien, 13.50 – 14.30

Otrdien,  13.50 – 14.30

“Taurenītis” 2. – 3.klasei

Sandra Laure2. – 3.klasePirmdien, 14.40 – 15.30

Otrdien, 14.40 – 15.30

“Taurenītis” 4.klaseiSandra Laure4. klasePirmdien, 8.00 -8.40 Trešdien, 14.40 – 15.30
Ceļojums caur pasakāmSandra Kupcāne1. klaseCeturtdien, 8.00 – 8.40
Lomu spēles angļu valodāSandra Kupcāne3. – 4.klasēmPirmdien, 14.40 – 15.20 Trešdien, 14.40 – 15.20

 

Pulciņa nosaukumsPedagogsKlaseNodarbības laiks
Zēnu korisAnita Rasiņa5. – 7. klasesTrešdien, 13.15 -13.55
5. – 12. klašu korisAgnese Stepānova5. – 7. klasesPirmdien, 14.05 – 15.25, Ceturtdien, 13.15 – 14.35
5. – 12. klašu korisAgnese Stepānova8. – 12. klasesOtrdien, 15:10 – 15.50
7. – 9. klašu ansamblisAgnese Stepānova7. – 9. klasesPiektdien, 14.25 – 15.45
Ekas&coIlzīte Jēkabsone11. e klasePirmdien, 14.25 – 16.25
DziedātprieksIlzīte Jēkabsone5. – 12. klasesTrešdien, 14.25 – 15.05
LaternaIlzīte Jēkabsone10. – 12. klasesTrešdien, 15.15 – 16.35
Teātra māksla, drāmaAgnese Besere5. – 8. klasesPiektdien, 14:25 – 15:05
Teātra māksla, drāmaAgnese Besere9. – 12. klasesPiektdien, 15:10 – 15:50
3D modelēšanaAntra Kenigsberga4. – 5. klasesTrešdien, 15.20 – 16.00
Lego robotikaMarina Gakute5. – 8. klasesCeturtdien, 14.30 – 15.50
Sporta spēļu pilnveideIrēna Vāce4. – 5. klasesCeturtdien, 14.35 – 15.15
Florbola pilnveides pulciņšDinārs Daugela6. – 9. klasesOtrdien, 15:00 – 16:20
Peldētapmācība no 1.novembraInga Mankus5. – 12. klasesCeturtdien, 16.00 – 17.00
NosaukumsVadītājs, pedagogsNodarbību laiki
2.-4.kl. korisItana LipšānePirmdiena8:00-8:40

13:40-14:20

2.-4.kl. korisAija EllerePirmdiena13:40-14:20
2.-4.kl. korisRita ŪpePirmdiena8:00-8:40
5.-9.kl.korisItana LipšāneTrešdiena8:00-8:40
Piektdiena8:00-8:40
Jauniešu korisItana LipšānePirmdiena14:30-15:30
Trešdiena18:30-20:30
Vokālais ansamblis 5.-9.kl.Itana LipšānePiektdiena12:05-12:50
Teātra sports 1.kl.Inguna VējaPirmdien 1DO8:00-8:40
Ceturtdien 1RE12:50-13:30
Teātra sports 2.kl.Inguna VējaTrešdien 2Do11:30
Otrdien 2Re11:25
Teātra sports 3.kl.Inguna VējaPiektdien 3.klases8:00-8:40
Teātra sports 4.klInguna VējaPirmdiena 4Do13:40-14:20
Pirmdiena 4re11:20
Teātra sports 6.kl.Inguna VējaPirmdien 1.grupa12:10
Ceturtdien 2.grupa12:10
Teātra sports 9.-10.kl.Inguna VējaOtrdiena15:20-16:50
Ceturtdiena15:20-16:50
Mazais puzurs 1.kl. (1.-2.kl.)Agita SkrebelePirmdiena13:40-14:20
Trešdiena13:40-14:20
Mazais Puzurs 2.-3.kl.Agita SkrebeleOtrdien13:40-14:20
Ceturtdiena8:00-8:40
Puzurs StudijaAgita SkrebelePirmdiena14:20-16:00
Trešdiena14:20-16:00
Mazais Puzurs 4.-5.kl.Laine LiepaOtrdiena8:00-8:45
Ceturtdiena13:40-15:10
JDK PuzursLaine LiepaPirmdiena16:00-18:00
Trešdiena16:00-18:00
Papīra noslēpumiIlga OttoPirmdiena 1.klase8:10-8:40
Otrdiena 2.klase13:40-14:20
Trešdiena 3.klase8:10-8:40
Trešdiena 4.klase14:30-15:00
KokapstrādeAndis OzolnieksPirmdiena15:10-16:30
Zēnu koris 2.-6.kl.Olita MauerzakaTrešdiena8:00-8:40
Piektdiena8:00-8:40
Vokālais ansamblis 2.-4.kl.Inese EgleOtrdiena14:30-15:10
Piektdiena11:20-12:00
Koris 1.kl.Inese EgleTrešdiena 1.DO8:00-8:40
Otrdiena 1.MI8:00-8:40
Piektdiena 1.RE8:00-8:40
Leļļu darbnīca

3.-4.kl.

Dace PūceOtrdiena15:10-17:00
Āra dzīves nodarbības

2.-4.kl.

Solveiga MālnieceCeturtdiena15:00-17:00
Skolēnu mācību uzņēmumi 2.-6.Liene KlagišaCeturtdiena

 

 

14:30-15:10
Skolēnu mācību uzņēmumi 7.-12.Agita SkrebeleKatrs SMU individuāli

 

ProgrammēšanaNormunds SvētiņšTrešdiena

 

 

15:10-16:40
 MatemātiķiIlga Otto- ZagorskaOtrdiena 2.klase8:00-8:40
Ceturtdiena 1.klase8:00-8:40
Lego robotikaDace DumbareOtrdiena 2.-3.klase15:10-16:30
Otrdiena 4.-7.klase16:30-18:30
RobotikaJānis PilenieksPirmdiena16:00-18:00
Tehniskā jaunrade 2.-4.Zigmārs ZeļenkoTrešdiena16:00-18:00
Tehniskās jaunrade 10.-12.Ģirts Edvards StepiņšCeturtdiena15:10
Norvēģu valoda

(A1- bez priekšzināšanām)

Ilga ĶuzeOtrdiena17:00-18:30
Ceturtdiena17:00-18:30
Norvēģu valoda

(A2- ar priekšzināšanām)

Ilga ĶuzeOtrdiena15:20-16:50
Ceturtdiena15:20-16:50
JaunsardzeVitālijs BudulsCeturtdiena13:25-15:00
15:15-16:50
Talantu skolas

Biologu skola

Ina RudzutakaReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Ķīmiķu skola

Inese ZīrupaReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Programmētāju skola

Dace Dumbare

Arvita Romanovska

Reizi mēnesī piektdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Multimediju skola

Maija PūneReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Personības attīstības skola

Dace PūceReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Robotikas skola

Jānis PilenieksReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Ģeogrāfu skola

Juris LevicsReizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Talantu skolas

Uzņēmēju skola

Agita Skrebele

Liene Klagiša

Reizi mēnesī pirmdiena15:00-18:00
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Mācīsimies krievu valodu1.-4. klaseiIlona EktermanePirmdiena 13:00-13:40
Mācīsimies angļu valodu1.-2. klaseiIlona EktermaneTrešdiena 13:00-13:40
Dažādi materiāli rokdarbos1.-2. klaseiIlona EktermaneOtrdiena  13:00-13:40
Sporta pulciņš1.-3. klaseiSanita StepanovaOtrdiena  13:50-14:30
Sporta pulciņš4.-6. klaseiSanita StepanovaPirmdiena  13:50-14:30
Valodas gudrinieki5.-6. klaseiOksana SalmiņaTrešdiena 13:50-14:30
Raibā ota1.-4. klaseiOksana SalmiņaPiektdiena 13:00-13:40
Papīra darbnīca1.-4. klaseiAigita PlītaPiektdiena 12:00-12:40
Leļļu teātris1.-4. klaseiAigita PlītaCeturtdiena 12:00-13:40
VFS sporta pulciņš10.-12.klaseiAiga AndersonePirmdiena 18:40-19:20
VFS sporta pulciņš7.-9. klaseiAiga AndersonePirmdiena 18:00-18:40
Deju fitness7.-12. klaseiAiga AndersoneTrešdiena 17:00-17:40
Radoši aktīvais pulciņš1.-6. klaseiAiga AndersonePiektdiena 17:00-17:40
Gudrs un vesels!1.-12. klaseiValda FreidenfeldePiektdiena 13:00-13:40
Lasīšanas veicināšanas pulciņš1.-12. klaseiValda FreidenfeldeTrešdiena 14:40-15:20

Piektdiena 13:45-14:25

Rotu darbnīca5.-12. klaseiSandra LiepiņaOtrdiena 17:00-17:40
Tekstilmāksla5.-12. klaseiSandra LiepiņaCeturtdiena 17:00-17:40
Mūzikas tehnoloģiju pulciņšDidzis JurovsTrešdiena 18:00-19:20
Ansamblis1.-6. klaseiDidzis JurovsCeturtdiena 12:00-12:40
Ansamblis7.-12. klaseiDidzis JurovsTrešdiena 17:00-17:40
Izdzīvošanas pulciņš7.-12. klaseiAinars LapaPiektdiena 17:00-18:20
Tūrisma pulciņš8.-12. klaseiAinars LapaCeturtdiena 17:00-18:20
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Keramikas pulciņš7-11 gadiInese KalnenieceP.16.00-16.40
Teātra pulciņš1.-9.kl.Valija FreimaneP. 15.40-16.20;

T.15.40-16.20;

C.15.40-16.20

Ansamblis1.-9.kl.Astrīda ĶetlereP.15.10-16.30
VFS-sporta spēļu pamati7-12 gadiJānis BāčaO.15.30-16.10;

T.14.30-15.50

C.15.30-16.10

Angļu klubiņš1.-4.kl.Egita MaleckaT.14.20-15.00
“Čaklie pirkstiņi”7-10 gadiInese KalnenieceT.16.00-16.40
Mazpulks CIP3.-9.kl.Iveta StrikasaT.16.00-17.00;

C.16.00-17.00

Dabas vides estētika4.-5.kl.Dina LīgotneC.14.00-15.20
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Robotika1.-4,kl.Sarmīte BendratePirmdiena 13:35-14:15
Ansamblis1.-4.kl.Anitra ArājumaPirmdiena 12:55-13:35
VFS-sports1.-4.kl.Dainis PolisTrešdiena 12:55-13:35
Florbols5.-9.kl.Dainis PolisTrešdiena 13:45-14:45
Mazpulks1.-9.kl.Gunta RomuleTrešdiena 12:55-14:25
Tautas dejas1.-6.kl.Jeļena TarasovaOtrdiena, piektdiena 13:35-15:05
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Čaklie pirkstiņi1.-4.klaseIveta AunaOtrdiena 1345-1425
Datorpulciņš1.-3.klaseBaiba VitkovskaTrešdiena 815 – 855
Kokapstrāde3.-5.klaseIveta AunaPirmdiena 1430-1510
Mazpulki1.-9.klaseZaiga ZusmanePirmdiena 1430-1510

Trešdiena 1345-1425 ,1430-1510

Sports1.-9.klaseSandis VoldiņšPirmdiena, trešdiena 815 – 855
Tūte1.-9.klaseSanta NiceOtrdiena 815 – 855
Vizma1.-4.klaseLiāna Didze- SamsonovaCeturtdiena 1345-1425 ,1430-1510
Ansamblis1.-4.klaseAntra ArzaņājevaOtrdiena 1300-1340, 1345-1425
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Rokdarbu pulciņš1.– 2.klaseLīga ĶeireCeturtdiena, 12.30 –13.10;

13.30 –14.10

Tautas dejas1.klase

2.-4. klase

Vaira AnsonePiektdiena, 12.30 –13.10;

13.30 –14.10

Koris1.– 4.klaseElvīra LuceOtrdiena, 13.30 –14.10
Vizuāli plastikā māksla1.-9. klaseGuna MeijaTrešdiena, 13.30 –14.10

Piektdiena, 13.30 –14.10

Orientēšanās un tūrismsMaruta MateičaTrešdienās, 14.20 –15.00
Florbols8. -9. klaseAlvils GārbensPirmdiena, 15.10- 15.50
Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņš “Domā un radi”.5. – 9. klaseInita VolbergaOtrdiena, 15.10 –15.50
Vispārējā fiziskā sagatavotība3.- 5. klaseAlvils GārbensTrešdiena, 15.10- 15.50
Vides pētnieki2.– 3. klase Ceturtdiena, 14.20 –15.00
Ansamblis5. – 7. klaseMarita KudiņaPiektdiena, 14.20 –15.00
Leļļu teātris1.- 6.klaseVaira AnsonePiektdiena, 14.20 –15.00
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Rokdarbu pulciņš1.- 5. klaseiLīga ĶeireOtrdiena, 14.20 –15.00.
Folkloras pulciņš “Jautrais rotaļnieks”.1.- 6. klaseiRuta ArneTrešdiena, 14.20 –15.00.
Teātra pulciņš1.- 9. klaseiRuta ArneOtrdiena, 14.20 –15.00.
Sporta pulciņš1.- 8. klaseiAlvils GārbensOtrdiena, 15.10 –15.50.
Floristikas pulciņš6. – 9.klaseiAntra KončusTrešdiena, 8.10 –8.50
Vizuālās mākslas pulciņš “Rotā un radi!”1.–  6. klaseiVivita MaklerePiektdiena, 8.10 –8.50.
Jaunsardze Aiga AndersoneOtrdiena, 15.10
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Lego1.-4.Līga ZadovskaPirmdiena, 13:40-14:20
Sporta pulciņš)1.-6.Nelda ZaļumaTrešdiena, 14:30-15:10
Dziesminieks)1.-4.Līga ZadovskaPiektdiena, 13:40 – 14:20
Robotikas pulciņš1.-6.Sarmīte BendrateCeturtdiena, 14:30 – 16:00
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Pampāļu mazpulks6-12Madara OpoltaCeturtdiena 13.10 – 15.10
,,Namiņš”9-10Gita JaunsproģePirmdiena 14.00 – 15.00
Pulciņa nosaukumsVecuma grupaPedagogsNodarbību laiks
Koris7 – 10Gita RumbaPirmdienas 13.40 – 15.10
Ansamblis9 – 12Gita RumbaCeturtdienas 14.30 – 15.10
Dejas māksla7 – 10Ilze KalniņaPirmdienas 8.30 – 9.10 (D grupa)

Otrdienas 13.40 – 14.20 (I grupa)

Trešdienas 13.40 – 14.20 (M grupa)

Teātra māksla7 – 10Ilze KalniņaPirmdienas 12.55 – 13.35 (I grupa)

Otrdienas 8.30 – 9.10 (M grupa)

Otrdienas 12.55 – 13.35 (D grupa)

Dažādu spēļu pulciņš “Spēle”7 – 12

 

Ilze KalniņaPiektdienas 13.40 – 14.20 (I grupa – 7 – 10 gadi)

Katra otrā otrdiena (pretēji Mazpulkam) 14.30 – 16.00 (9 – 12 gadi)

Mazpulks9 – 12Nora KožokaruKatra otrā otrdiena (pretēji Spēļu pulciņam) 14.30 – 16.00
Robotikas pulciņš 1.-3.klasei7 – 10Māra NeimaneTrešdienas 13.40 – 14.20 (I grupa)

Otrdienas 13.40 –  14.20 (M.grupa)

Piektdienas 12.55 – 13.35 (D grupa)

Otrdienas 14.30 – 16.00 (padziļināti)

Robotikas pulciņš 4.-6.klasei9 – 12Inese GustiņaCeturtdienas 14.30 – 16.00 (K grupa)

Piektdienas 14.30 – 16.00 (N grupa)

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: