Kalendārs

25.01

Pargājiens Solidaritātes projekta "Soļo. Neiznieko. Iepazīsti" ietvaros

11:00

Brocēnu hokeja klubs un Saldus Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrs “Šķūnis” Saldus un Brocēnu novados no jūnija realizē projektu “Soļo. Neiznieko. Iepazīsti”. Jau šo sestdien ikviens aicināts soļošanas, neizniekošanas un iepazīšanas maratonu noslēgt pie dabas! Vai laikapstākļi ar temperatūru plusos mūs lutina? – katram noteikti atbilde sava, bet ziemīgi pavasarīgo laiku varam izbaudīt, dodoties pārgājienā.

Pārgājiens 25.janvārī, plkst.11:00 no Saldus Kalpaka laukuma
Vēlams dalību pieteikt iepriekš: https://forms.gle/bxJqBA4fiWzDLqRw6

Pārgājiens plānots līdz Sātiņiem, Saldus novada Novadnieku pagastā un atpakaļ, protams, programmā arī aktivitātes un pikniks, kopā nosoļojot aptuveni 10 km.  Dalībniekiem līdzi jāņem tēju termosā, ūdeni un spēcinošu našķi. Jāģērbjas silti, laikapstākļiem atbilstoši, apavos, kas piemēroti iešanai arī pa mežu.

Projekts “Soļo. Neiznieko. Iepazīsti.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: